O blogu, o mnie…

Ja.
Tyle powinno wystarczyć.
Nie?
No, dobrze… dla głodnych wiedzy:
Blog poświęcony jest przede wszystkim mojej nieskromnej Osobie oraz rysowaniu, pracy na własną rękę, motywacji, lifestylowym tematom, przemyśleniom rodzącym się w mej głowie, których nie udało się utrzymać w ryzach rozumnego milczenia.

Mój świat to kraina artystów, wspaniałych, uzdolnionych, kreatywnych, cholernie wrażliwych Osobowości. To przestrzeń pięknych przedmiotów, cudownych miejsc i doznań.
Jeśli się czymś zachwycam – robię to pełnią swego istnienia, gdy krytykuję – piekło zamarza od słów niezadowolenia…

Od zawsze pracuję na własną rękę, poza kilkoma krótkimi epizodami etatowymi, o których nawet nie warto wspominać. Dziś mam swoją Firmę, własne ołówki, własne zdanie i doświadczenie. W bankrutowaniu również. Tak, pierwszą firmę utopiłem. Drugiej utonąć nie pozwolę i chętnie opowiem Wam, jak trzymać się na powierzchni.

Jednakże, muszę wspomnieć, że wszystkie teksty, jakie tu znajdziecie będą dotyczyły moich SUBIEKTYWNYCH doświadczeń i opinii. Będę jak ognia unikał obiektywizmu!!! Poznacie tu, przede wszystkim, moje zdanie, dlatego wszystko, co piszę musicie przepuścić przez gęste sito własnych preferencji. Bo to, co dobre dla mnie, nie musi być wcale idealne dla Was. No i czasem, po prostu, zdarza mi się pieprzyć bzdury…